Хіміотерапевтичне відділення

Історія створення та ліжковий фонд.

Відділення відкрито в листопаді 1976 року згідно з наказом обласного управління охорони здоров'я № 157 від 21.08.1976 року на базі обласного онкологічного диспансеру. Ліжковий фонд відділення складає 40 ліжок.

Кадровий склад.

Завідуюча відділенням – МАКАРЕВИЧ Людмила Миколаївна – лікар-онколог першої категорії , за спеціальністю працює з 1996 року.

/Files/images/DSC_4259.JPG

Лікарі ординатори:

ТАРАСЕНКО Сергій Григорович – лікар-онколог першої категорії, за спеціальністю працює з 1995 року.

ПЕРЕВЕРЗЄВА Олена Євгенівна – лікар-онколог першої категорії, за спеціальністю працює з 2003 року.

ГАРДАШНІКОВ Андрій Леонідович — лікар-онколог другої категорії, за спеціальністю працює з 2008 року.

ІСКІМЖИ Дмитро Іванович, лікар - онколог без категорії, за спеціальністю працює з 2015 року

Середній медичний персонал – 8 чол. ,( 1 — вищої категорії, 1 — другої категорії, 6 — без категорії).

Молодший медичний персонал – 10 чол.

Старша медична сестра відділення ПЕРЕВЕРЗЄВА Людмила Володимирівна – медична сестра вищої категорії, стаж роботи з 1986 року .

Матеріально-технічна база.

Медичне оснащення кабінетів та медико - технологічні умови відповідають вимогам діючих нормативних документів для провадження ліцензійних видів медичної діяльності. В наявності є вся необхідна лікувальна, діагностична апаратура та допоміжне медичне обладнання. Відділення розташоване на третьому поверсі головного корпусу. У відділенні є палати, яеі розраховані на одного, двох та на шість пацієнтів.

Види медичної допомоги.

У відділенні надається допомога хворим на онкологічні захворювання різних локалізацій. Проводиться неоад'ювантна хіміотерапія (передопераційна), ад'ювантна (післяопераційна) та паліативна хіміо, гормоно та імунотерапія а також лікування ускладнень протипухлинної терапії. В середньому за рік у відділенні проходить лікування близько 2500 хворих.

Також у відділенні проводиться інше медикаментозне лікування: імунотерапія, гормональна терапія, терапія ускладнень протипухлинної терапії.

Досягнення, нововведення, наукова робота.

1. Введення в рутинну практику трепанобіопсії кісткового мозку для виключення ураження кісткового мозку у хворих на лімфоми, а також для виключення патології кісткового мозку при підозрі на злоякісне новоутворення.

2. Обстеження всіх хворих на лімфопроліферативні захворювання методами спіральної комп'ютерної томографії.

3. Застосування в діагностиці по показаннях онкомаркерів, імуногістохімічних методів досліджень.

4. Застосування таргетної терапії для лікування хворих на лімфоми, рак молочної залози, товстої кишки, легені.

5. Участь в клінічних випробуваннях.

6. У відділенні введені в практику принципи та методи персоніфікованої терапії онкологічних захворювань, а саме визначення експресії рецепторів на поверхні пухлинних клітин, мутації генів для підбору лікування згідно наявних мішеней для таргетних препаратів.

Амбулаторний консультативний прийом проводиться в кабінеті №23 (другий поверх) диспансерно-поліклінічного відділення з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00. Телефон реєстратури (0-522) 24 26 20.

Контактний телефон відділення (0-522) 32 07 44.

Див. Як зручно госпіталізуватися на черговий етап лікування

/Files/images/DSC_4236.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 922

Коментарi