ення мамології

Історія створення та ліжковий фонд

Відділення відкрито в 2011 році, при введенні в експлуатацію нового корпусу Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. Відділення розгорнуте на 30 ліжок, спроектоване з врахуванням всіх санітарноепідеміологічних стандартів, палати максимум на 4 ліжка, при кожній палаті – санвузол (душова кабіна, умивальник, туалет), в кожній палаті – пульт зв’язку з сестринським постом.

Кадровий склад

/Files/images/DSC_15ч05.jpg

Завідує відділенням – Богатирь Ганна Олександрівна – лікар онкохірург вищої категорії, стаж роботи за фахом -33 роки, обласний позаштатний спеціаліст (мамолог) управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Лікарі-ординатори:

Федунишин Роман Миколайович – лікар онкохірург вищої категорії, стаж роботи за фахом – 16 років.
Караськов Дмитро Анатолійович – лікар онкохірург вищої категорії, стаж роботи за фахом – 13 років.
Васецький Валерій Валерійович - лікар онкохірург, стаж роботи за фахом - 1 рік.

Середній медичний персонал – 12 медичних сестер (з вищою категорією -2, з першою -2, з другою - 2). Молодший медичний персонал -13 осіб. Направляє роботу середнього та молодшого медичного персоналу старша медична сестра відділення Урсатій Наталья Миколаївна, сестра вищої категорії, бакалавр медичної справи, стаж роботи - 28 років.

Матеріально-технічна база.

Відділення розташоване на 5 поверсі нового корпусу диспансеру, спроектоване з врахуванням всіх санітарноепідеміологічних стандартів.
В відділенні – комфортабельні палати на 1, 2, 3 та 4 ліжка, переважна більшість ліжок – функціональні, при кожній палаті функціонують душова кабіна, вбиральня, умивальник. Одномісні палати обладнані телевізорами, холодильниками. В кожній палаті функціонує пульт дистанційного зв’язку з сестринським постом. Окремо в відділенні розміщені маніпуляційна та перв’язувальна. Таким чином, відділення забезпечене всім необхідним для надання хворим повного об’єму кваліфікованої медичної допомоги на належному рівні, та створені всі умови для комфортного перебування хворих в відділенні.
При мамологічному відділенні з 2012 року функціонує центр реабілітації онкологічних хворих, розміщений на 7 поверсі основного корпусу, який побудований за сприяння директора «Друкмаш-центру» Шубіної Л.В. В штаті центру реабілітації психолог, реабілітолог, медичні сестри та молодший медичний персонал. Центр реабілітації розгорнутий на 18 ліжок, в ньому пацієнти можуть пройти курс реабілітації, який включає заняття з психологом, проведення медикаментозної терапії, фізіотерапії- пневматичного масажу рук, ніг, ароматерапію, курс лікувальної фізкультури. Центр оснащений всіма необхідними засобами для проведення хворим належних реабілітаційних заходів та процедур, застосовуються всі новітні розробки в напрямку реабілітації онкохворих.

Види медичної допомоги.

В відділенні надається допомога пацієнтам з передпухлинними та онкологічними захворюваннями молочних залоз, вона включає оперативні втручання та хіміотерапевтичне лікування. До переліку оперативних втручань, що виконуються фахівцями відділення входять:
секторальна резекція молочної залози
енуклеація новоутворів молочної залози
радикальна мастектомія (в різноманітних модифікаціях)
органозберігаючі операції (радикальна квадрантектомія, лямпектомія) молочної залози
циторедуктивна пластика молочної залози
онкопластичні хірургічні втручання


Для діагностики патології молочних залоз фахівцями відділення широко застосовуються пункційна тонкоголкова біопсія та трепан-біопсія пухлин.

Досягнення, нововведення, наукова робота

Лікарі відділення в своїй роботі керуються найновішими розробками та методиками лікування патології молочної залози. По при виконання затверджених МОЗ стандартів лікування онкохворих на рак молочної залози, максимально можливо застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікарі відділення, для підвищення свого професійного рівня, постійно відвідують та приймають участь в науково-практичних конференціях з міжнародною участю, з’їздах, семінарах тощо. При оперативному лікуванні патології молочної залози широко застосовується апарат для електрозварювання біологічних тканин.
Велика увага фахівцями відділення надається санітарно просвітній роботі з населенням, що включає регулярні виступи на обласному радіо, телебаченні, публікації в місцевих ЗМІ.
Основними напрямками в лікуванні патології молочної залози є широке застосування органозберігаючих оперативних втручань, та оперативних втручань з одномоментним ендопротезуванням молочної залози. Окремим питанням стоїть широке впровадження в практику різноманітних косметичних операцій на молочній залозі.

/Files/images/vddlennya/DSC_6654.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2125

Коментарi

  • lypeSins

    2017-04-07 20:10:53

    [url=http://ozerskzone.ru]автобусы озерск[/url]...