ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Історія створення

Відділення відкрито в 1995 році при введенні в експлуатацію нового корпусу Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

Кадровий склад

Завідуючий відділенням - ЦАРЬОВА Олена Володимирівна, лікар-патолог вищої категорії, стаж роботи за фахом - 19 років;

Лікар-ординатор ХАРЧЕНКО Світлана Станіславівна - лікар-патолог другої категорії, стаж роботи - 9 років.

Середній медичний персонал - 5 чол., з них 3 - з вищою категорією

Молодший медичний персонал - 2 чол.

Матеріально-технічна база:

Відділення розташоване в окремому одноповерховому корпусі допоміжних відділень в 150 метрах від основного корпусу. У відділені є відокремлені приміщення для роботи лікарів і лаборантів, кімната для забору операційного та біопсійного матеріалу, кімната для виготовлення гістологічних препаратів, кімната для фарбування гістологічних препаратів, кабінети лікарів і лаборантів, дві секційні зали. Відділення має сучасне лабораторне обладнання: мікроскопи, гістопроцесор, мікротоми, кріостатний мікротом.

Види діяльності

Основний напрямок роботи відділення - гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалів, проводяться термінові інтраопераційні дослідження операційного матеріалу протягом 15-20 хвилин. Крім того, у відділенні проводиться постійна консультативна допомога з питань патології.

З лютого 2009 року на базі патологоанатомічного відділення КООД працює імуногістохімічна лабораторія, в якій проводяться дослідження пухлин молочної залози, тіла матки, гіперпластичні процеси ендометрія та лімфоми, диференційна діагностика нейроендокринних пухлин.

/Files/images/vddlennya/DSC_6703.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 485

Коментарi